SPGR - Strateški plan gospodarskog razvoja
Gospodarska zona - Pregrada


GRAĐANSKI SAT U PREGRADI
12.09.2007.

U utorak, 11. rujna 2007. godine s početkom u 18,00 sati u Gradskoj vijećnici u Pregradi održan je građanski sat - tribina u organizaciji GONG-a. Na pitanja građana odgovarali su gradonačelnica mr.sc. VILMICA KAPAC i suradnici.

Na početku tribine gradonačelnica je upoznala nazočne s izvršenjem Programa Gradskog poglavarstva koji je prezentiran javnosti i usvojen na Gradskom vijeću na početku mandata i nalazi se na web stranici grada Pregrade www.pregrada.hr te s investicijama koje su u tijeku ili se namjeravaju napraviti.

Pitanja građana bila su uglavnom usmjerena na uređenje i održavanje javnih površina grada, komunalnu infrastrukturu i promet. Gradonačelnica i suradnici strpljivo su odgovarali do 19,30 sati kada je predstavnica GONG-a završila tribinu.


PRILOZI UZ TEKST:


Slike


p02.jpg


p03.jpg


p04.jpg


p06.jpg


p05.jpg

(01.02.'01) Priznanje Tanji Bucifal
(01.02.'01) Kostelska pištola u Dubrovniku
(31.01.'01) Više davatelja u Pregradi
(31.01.'01) Vlado Kavać i dalje ravnatelj
(30.01.'01) Euro dizel u zagorju
(30.01.'01) Mladi trebaju sudjelovati u političkom životu
(25.01.'01) Dvorac Bežanec sve bliži Valentinovu
(25.01.'01) Pa i rockeri su ljudi, kaj ne !?!?
(25.01.'01) Predavanje za pčelare
(24.01.'01) Bežanec konačno u Valentinovu

Stranica:
<< < 75 76 77 78 > >>


Čemu bi Grad trebao dati prioritet







Božidar Brezinščak Bagola
Matija Gubec

Posjetitelja ukupno: 1561782, jučer: 1273,
danas: 828, trenutno: 25

© 2002-2007 &
Sva prava pridržana / All rights reserved