SPGR - Strateški plan gospodarskog razvoja
Gospodarska zona - Pregrada


GRAĐANSKI SAT U PREGRADI
12.09.2007.

U utorak, 11. rujna 2007. godine s početkom u 18,00 sati u Gradskoj vijećnici u Pregradi održan je građanski sat - tribina u organizaciji GONG-a. Na pitanja građana odgovarali su gradonačelnica mr.sc. VILMICA KAPAC i suradnici.

Na početku tribine gradonačelnica je upoznala nazočne s izvršenjem Programa Gradskog poglavarstva koji je prezentiran javnosti i usvojen na Gradskom vijeću na početku mandata i nalazi se na web stranici grada Pregrade www.pregrada.hr te s investicijama koje su u tijeku ili se namjeravaju napraviti.

Pitanja građana bila su uglavnom usmjerena na uređenje i održavanje javnih površina grada, komunalnu infrastrukturu i promet. Gradonačelnica i suradnici strpljivo su odgovarali do 19,30 sati kada je predstavnica GONG-a završila tribinu.


PRILOZI UZ TEKST:


Slike


p02.jpg


p03.jpg


p04.jpg


p06.jpg


p05.jpg

(13.03.'01) Jako obrtničko središte
(09.03.'01) Obilježen Dan (naj)ljepšeg spola
(02.03.'01) Osnovan Gospodarski forum
(01.03.'01) Osnivanje Gospodarskog foruma
(21.02.'01) Cilj - ući u doigravanje
(14.02.'01) San o Europi
(10.02.'01) Skupština HSS-a u Benkovu
(10.02.'01) Zagorski komarci
(10.02.'01) "Pocrnja mi je prijetio ubojstvom..."
(09.02.'01) Pregračani u Varaždinu

Stranica:
<< < 74 75 76 77 > >>


Čemu bi Grad trebao dati prioritet







PRwi - PregradaWireless
Matija Gubec

Posjetitelja ukupno: 1561872, jučer: 1273,
danas: 918, trenutno: 24

© 2002-2007 &
Sva prava pridržana / All rights reserved