SPGR - Strateški plan gospodarskog razvoja
Gospodarska zona - Pregrada


Mjesni odbori

1. VIJEĆE MJESNOG ODBORA PREGRADA

1. ZLATKO KANTOCI, D. Kunovića 7/1 (PREDSJEDNIK)
2. Dr. MIRJANA KRIŠTIĆ, Kostelgradska 18
3. IRENA KRSNIK, Kostelgradska 30
4. JOSIP VDOVIĆ, Vrhi Pregradski 51/1
5. MARIJAN HOHNJEC, J. Leskovara 93 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
6. TOMISLAV KRUŠLIN, J. Leskovara 35
7. VLADIMIR ČABERICA, Lj. Gaja 4

2. VIJEĆE MJESNOG ODBORA BUŠIN

1. IGNAC PASARIčEK, Valentinovo 22
2. JOSIP ILIC, Bušin 29 (ZAMJENIK PREDSJEDNICE)
3. VIŠNJA JELAČIĆ, Valentinovo 36 (PREDSJEDNICA)
4. MILAN ŠPILJAK, Bušin 35
5. ŽARKO ŽIGER, Klenice 16

3. VIJEĆE MJESNOG ODBORA SOPOT

1. DAVOR ANTOLIĆ, Sopot 65 (PREDSJEDNIK)
2. BORIS BEDENIKOVIĆ, Višnjevec 58
3. JOSIP MIKULAŠ, Pavlovec 52
4. BORIS KARAŽIJA, Sopot 94
5. STJEPAN HORVAT, Sopot 156 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)

4. VIJEĆE MJESNOG ODBORA VINAGORA

1. JOSIP LAZIČKI, Mala Gora 71 (PREDSJEDNIK)
2. IGNAC BOSNAR, Vinagorski Vrhi 70 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
3. LEONARD HLUPIĆ, Velika Gora 40
4. JOSIP BORŠIC, Gabrovec 7
5. MILAN BREZINŠČAK, Velika Gora 38

5. VIJEĆE MJESNOG ODBORA STIPERNICA

1. STJEPAN HAJDINJAK, Stipernica 52 (PREDSJEDNIK)
2. MARIJAN OSREČKI, Stipernica 64
3. BRANKO ŠPILJAK, Stipernica 19 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
4. BRANKO IVANJKO, Stipernica 36
5. MARIO IVANJKO, Stipernica 37

6. VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORJAKOVO

1. BOŽICA FIŠTER, Gorjakovo 39 (PREDSJEDNICA)
2. CECILIJA ŠOŠTARIĆ, Gorjakovo 111/1 (ZAMJENICA PREDSJEDNICE)
3. MILAN CESAREC, Gorjakovo 38
4. MILJENKO TUĐINA, Gorjakovo 85
5. DAMIR FISTRIĆ, Gorjakovo 86

7. VIJEĆE MJESNOG ODBORA CIGROVEC

1. MILAN BREZAK, Cigrovec 32 (PREDSJEDNIK)
2. MARIJAN BURIĆ, Cigrovec 78
3. SLAVKO ŠORŠA, Cigrovec 62
4. MILAN ŠOŠTARIĆ, Cigrovec 106
5. IVICA HRENAR, Cigrovec 47 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)

8. VIJEĆE MJESNOG ODBORA BENKOVO

1. BRANKO SMRKULJ, Benkovo 55 (PREDSJEDNIK)
2. IVAN LESKOVAR, Cigrovec 151
3. ŽELJKO VDOVIĆ, Benkovo 25 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
4. DARKO HRESTAK, Benkovo 18
5. ZVONKO VDOVIĆ, Benkovo 20

9. VIJEĆE MJESNOG ODBORA PLEMENŠĆINA

1. IVAN GORUPIĆ, D. Plemenšćina 27 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
2. TOMICA KRSNIK, G . Plemenšćina 92
3. STANISLAV MIKULAŠ, G. Plemenšćina 104 (PREDSJEDNIK)
4. MARIJAN BELOŠEVIĆ, G. Plemenšćina 79
5. MARIO MIKLAUŽIĆ, D. Plemenšćina 17

10. VIJEĆE MJESNOG ODBORA KOSTEL

1. DARKO JAVORIĆ, Kostel 21 (PREDSJEDNIK)
2. DRAGUTIN ČUČEK, Kostelsko 45/1 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
3. MIRKO CAJHEN, Kostelsko 32
4. BRANIMIR DRENŠKI, Bregi Kostelski 91/2
5. JOSIP KROG, Kostel Bregi 24

Posjetitelja ukupno: , jučer: ,
danas: , trenutno: 1

© 2002-2007 &
Sva prava pridržana / All rights reserved