SPGR - Strateški plan gospodarskog razvoja
Gospodarska zona - Pregrada


GRAĐANSKI SAT U PREGRADI
12.09.2007.

U utorak, 11. rujna 2007. godine s početkom u 18,00 sati u Gradskoj vijećnici u Pregradi održan je građanski sat - tribina u organizaciji GONG-a. Na pitanja građana odgovarali su gradonačelnica mr.sc. VILMICA KAPAC i suradnici.

Na početku tribine gradonačelnica je upoznala nazočne s izvršenjem Programa Gradskog poglavarstva koji je prezentiran javnosti i usvojen na Gradskom vijeću na početku mandata i nalazi se na web stranici grada Pregrade www.pregrada.hr te s investicijama koje su u tijeku ili se namjeravaju napraviti.

Pitanja građana bila su uglavnom usmjerena na uređenje i održavanje javnih površina grada, komunalnu infrastrukturu i promet. Gradonačelnica i suradnici strpljivo su odgovarali do 19,30 sati kada je predstavnica GONG-a završila tribinu.


PRILOZI UZ TEKST:


Slike


p02.jpg


p03.jpg


p04.jpg


p06.jpg


p05.jpg

(03.10.'02) Branje grojzdja Pregrada 2002.
(26.09.'02) Pozdrav iz Pregrade
(26.09.'02) Veterani Inkera i Pregrade miroljubivo
(26.09.'02) Sunce probilo kroz sive oblake
(26.09.'02) Kada kola krenu nizbrdo...
(26.09.'02) Počela fešta...
(25.09.'02) Održana sjednica Gradskog vijeća
(17.09.'02) OSRaG se prezentira građanima
(06.09.'02) Habulin startao pobjedom
(03.09.'02) Radovi u ulici Dragutina Kunovića

Stranica:
<< < 52 53 54 55 > >>


Čemu bi Grad trebao dati prioritet







Armko
Matija Gubec

Posjetitelja ukupno: 1562515, jučer: 1052,
danas: 509, trenutno: 10

© 2002-2007 &
Sva prava pridržana / All rights reserved